OFERTA

Dla naszych klientów mamy do zaoferowania bogaty wybór artykułów
w sklepie stacjonarnym oraz online. Wśród nich między innymi..

Meble

Meble drewniane, mieszanka różnych epok i stylów, meble tapicerowane, zdobione rzeźbieniami ale również proste, klasyczne. Znajdziesz u nas meble zarówno z początku XIX wieku, jak i z lat 60-tych XX wieku. Niektóre z mebli są już po renowacji, niektóre zaś pozostawiamy takimi, jakie są. Być może sam masz na nie jakiś pomysł?

Oświetlenie

Oświetlenie sufitowe, żyrandole, lampy podłogowe, stołowe. Każdy  z pewnością znajdzie coś dla siebie. W ofercie mamy lampy elektryczne, naftowe a także bogaty wybór świeczników i kandelabrów. Oświetlenie jest jednym z ważniejszych elementów wystroju domu. To ono tworzy jego klimat, ale od Ciebie zależy jaki ten klimat będzie. Wolisz romantyczne, przytłumione światło świec? a może przeciwnie – marzysz o ogromnym wyjątkowym żyrandolu? W FiaF z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

Porcelana

Porcelana oraz ceramika – niemiecka, duńska, szwedzka i inne. W naszej ofercie znajdziesz serwisy kawowe, komplety obiadowe, a także pojedyncze sztuki oraz dekoracje, np. wazony, urny. Dysponujemy wyrobami takich znanych marek jak Rosenthal, Rorstrand, Bing & Grondahl i wiele innych. Szukasz BAVARII? znajdziesz ją w FiaF!

obrazy

Obrazy najczęściej współczesne, lata 50-70-te XX wieku, tworzone przez skandynawskich autorów. Obraz, jak każdy wie, to dzieło niepowtarzalne. Świadomość, że posiada się coś, czego nie ma nikt inny na świecie jest bezcenna. Masz pustą ścianę w domu i nie masz na nią pomysłu? Przyjdź, bardzo chętnie pomożemy Ci ją zapełnić.

Inne

I wiele, wiele innych jak m.in. zegary, lustra, donice, tekstylia, wyroby ze szkła, stali nierdzewnej, posrebrzane, pozłacane…przyjdź i sprawdź! Serdecznie zapraszamy, również na porady i rozmowę przy gorącej kawie!

Sprawdź naszą aktualną ofertę online